Pogoda w Kołobrzegu
13°
zachmurzenie duże
Luftfeuchtigkeit: 67%
Windstärke: 6m/s NO
MAX 14 • MIN 13
14°
MO
13°
DIE
14°
MI
14°
DO
13°
FR
Weather from OpenWeatherMap
Zadzwoń do nas Zadzwoń do nas
+48 570 680 680, +48 574 078 803
Napisz do nasNapisz do nas
kontakt@golden-sun.pl

Regulamin

Um die Missverständnisse zu vermeiden, lesen Sie bitte die folgenden Regeln. Die Buchungsbestätigung ist gleich mit Akzeptanz des Reglements unserer schriftlichen Buchungsbestätigung zustande. Die Bestätigung des Eingangs Ihrer Reservierung ist gleichbedeutend mit Kennenlernen und die Annahme und Akzeptanz der Regeln.

 1. Ein Apartment wird im Tagessystem vermietet
 2. Check-in ist ab 14.00 Uhr am Anreisetag und Check-out ist um 11.00 Uhr
 3. Die Anzahlung muss spätestens 3 Tage nach der Buchungsbestätigung bezahlt werden.
 4. Im Falle der Stornierung wird die Anzahlung nicht zurückerstattet.
 5. Uwzględnia się życzenia przedłużenia pobytu w miarę posiadanych wolnych terminów w apartamencie.
 6. Ein Lieferschein bzw. eine Rechnung kann auf Ihren Wunsch ausgegeben werden.
 7. Ein Apartment kann nicht mit Dritten geteilt werden. Maximale Anzahl der Gäste muss bei der Buchung festgelegt werden.
 8. Zabranie ze sobą zwierząt domowych, dozwolone jest tylko po uprzednim otrzymaniu zezwolenia od właściciela apartamentu.
 9. Es herrscht generelles Rauchverbot in den Apartments.
 10. Wynajęty apartament należy pozostawić w takim stanie, w jakim był w dniu przyjazdu.
 11. Alle Zahlungen müssen nach der Ankunft erledigt werden. Beim Check-in wird einen Pass bzw. einen Personalausweis gebraucht.
 12. Niedokonanie zapłaty za pobyt z góry uprawnia osobę wyznaczoną do kontaktu z gościem do odmowy zameldowania gościa i wydania klucza do apartamentu.
 13. Osoba wyznaczona do kontaktu z gościem zobowiązana jest pomniejszyć przyjmowaną kwotę o sumę wpłaconego wcześniej zadatku. W celu wyjaśnienia ewentualnych niejasności prosimy o zachowanie i okazanie kopii dokonanej wpłaty.
 14. Niezgłoszenie uwag i zastrzeżeń co do stanu technicznego w momencie wprowadzenia do apartamentu, równoznaczne jest z tym, że apartament został oddany do użytku w stanie nie budzącym uwag i zastrzeżeń gościa.
 15. Obsługa apartamentu nie ma prawa bez zezwolenia gościa wchodzić do wynajętego apartamentu, a tym bardziej przemieszczania czy korzystania z jego osobistych rzeczy. Prawo wejścia do wynajętego obiektu pozostawia się jedynie w przypadku zauważenia zagrożeń na które bezpieczeństwu gości lub w przypadku niestosowania się gości do regulaminu apartamentu (po wcześniejszym ustaleniu z gościem przebywającym w apartamencie)
 16. Obsługa apartamentu ma prawo odmówić udostępnienia miejsca noclegowego gościom, którzy zabrali ze sobą zwierzę domowe do obiektu wcześniej tego nie uzgadniając.
 17. Gość apartamentu ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia poczynione w wyposażeniu oraz urządzeniach technicznych apartamentu.
 18. Przedmioty pozostawione przez gościa w apartamencie, po jego opuszczeniu, zostaną odesłane na koszt gościa pod wskazany przez niego adres. W przypadku braku wskazania przez gościa adresu, na który mają być odesłane pozostawione przedmioty lub w przypadku braku osobistego odbioru tych rzeczy przez gościa w ciągu 3 dni od daty wyjazdu z apartamentu, obsługa postąpi z rzeczami stosownie do przepisów o rzeczach zagubionych lub znalezionych.
 19. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej w apartamencie nie wolno używać jakichkolwiek przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną lub gazową, niebędących wyposażeniem tych pomieszczeń i mogących wytworzyć zagrożenie pożarowe np. grzałek elektrycznych, grzejników, palników gazowych. Zabrania się wnoszenia do apartamentu łatwopalnych materiałów, materiałów wybuchowych oraz materiałów o nieprzyjemnym zapachu.
 20. Przy każdorazowym opuszczeniu apartamentu prosimy o sprawdzenie czy jest on zamknięty. Obowiązuje całkowity zakaz wynoszenia należących do apartamentu rzeczy (np. ręczniki, koce, poduszki, urządzenia, itd). Prosimy o dbanie o wynajęty apartament, o wyłączanie zbędnego oświetlenia i zakręcanie wody.
 21. Gość, który umyślnie lub przez przypadek zniszczy własność apartamentu zobowiązany jest pokryć w całości zaistniałe koszta. W dniu wyjazdu gość jest zobowiązany udostępnić wynajmowany apartament osobie wyznaczonej do obsługi w celu skontrolowania stanu miejsca noclegowego. Dopiero wówczas gość ma prawo opuścić apartament. Wszelkie roszczenia w sprawie ewentualnych zniszczeń zweryfikowanych przy odbiorze apartamentu przez obsługę, będą dochodzone na drodze sądowej.
 22. Wcześniejszy wyjazd gościa, z przyczyn niezależnych od właściciela apartamentu, nie uprawnia go do żądania zwrotu kwoty za niewykorzystane dni.

Rezerwacja apartamentu tylko on-line, wszelkie informacje dostępne pod adresem e-mail kontakt@golden-sun.virtual-people.com.pl lub numerem telefonu +48 570 680 680