Pogoda w Kołobrzegu
17°
zachmurzenie umiarkowane
wilgotność: 78%
wiatr: 6m/s wsch.
Max: 19 • Min: 13
16°
Czw
14°
Pt
18°
Sob
19°
Nd
17°
Pon
Weather from OpenWeatherMap
Zadzwoń do nas Zadzwoń do nas
+48 570 680 680
Napisz do nasNapisz do nas
kontakt@golden-sun.pl

Atrakcje dla rodzin z dziećmi

Kołobrzeg to jeden z najpopularniejszych i najczęściej odwiedzanych kurortów nadmorskich w Polsce.

Stworzony jest dla osób ceniących sobie aktywny wypoczynek i dobrą zabawę. W sezonie letnim oferuje wiele atrakcji, imprez i wydarzeń kulturalnych. Nikt kto tutaj przyjedzie nie będzie się nudził. Miasto posiada okazała ofertę gastronomiczna dlatego też przyciąga wielu turystów, którzy bez problemu znajdą tutaj nocleg.

Dodatkowym atutem Kołobrzegu jest brak w pobliżu przemysłu. Dzięki temu powietrze jest czyste, co ma zbawienny wpływ na wczasowiczów.

Bardzo wiele osób przyjeżdża tu w celach rehabilitacyjnych, ponieważ nadmorski klimat znakomicie działa na drogi oddechowe.

statek

Zwiedzanie i zabytki Kołobrzegu

Oceanarium

W naszym oceanarium podziwiać można prawdziwy festiwal ryb we wszystkich możliwych kolorach i rozmiarach. Zanurzając się w podwodnym świecie mają Państwo możliwość poznać m.in.: * nadymki, * mureny, * płaszczki, * ukwiały, * arwany , * króle tanganiki, * tropheusy, * dyskowe, * rozgwiazdy, * piranie, * rogatnice, * piękne skrzydlice, * rekiny rafowe, czarnopłetwe Będąc naszym gościem można w znakomity sposób uzupełnić wiedzę przyrodniczą dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Wizyta w podwodnym świecie to doskonały pomysł dla nauczycieli na uatrakcyjnienie lekcji nie tylko biologii.

Mapa

Park Linowy

Cieszy się w Polsce coraz to większą popularnością. Możliwość aktywnego wypoczynku, połączonego ze wzrostem adrenaliny powodują, że coraz więcej osób decyduje się na właśnie takie spędzanie wolnego czasu. Kołobrzeg i w tym przypadku nie jest pozbawiony tego typu atrakcji. Park Linowy w Kołobrzegu znajduje się na ulicy Spacerowej i nie wątpliwie z roku na rok zyskuje jako atrakcja turystyczna. Bardzo dobra lokalizacja do której łatwo trafić tylko ułatwia dostęp zwiedzającym. Taki sposób wypoczynku w żadnym wypadku nie ogranicza się do młodych osób czy osób doświadczonych. Jest to miejsce gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od stopnia swoich umiejętności oraz wieku. Doświadczeni instruktorzy obecni na miejscu odpowiednio przygotują każdego przed wejściem na trasę przeprowadzając odpowiednie szkolenia. Kolejnym zabezpieczeniem pozwalającym zwiększyć bezpieczeństwo są liny, łańcuchy czy siatki które w razie naszego

Mapa

Sala zabaw Piotruś

Wspaniałe miejsce gdzie każde dziecko poczuje się wspaniale. W ogromnej sali (550mkw) w której jest do dyspozycji wielopoziomowy tor przeszkód: zjeżdżalnie rurowe, mostki , kładki wietnamskie, maglownice, zamek powietrzny do skakania,8 suchych basenów z tysiącem miękkich kuleczek.Dla rodziców zostało wydzielone miejsce , gdzie można spokojnie napić się kawy i poczytać gazety gdy dziecko się bawi.

Centrum ( obok Hali Milenium), ul. Łopuskiego 36-36

Czynne codziennie w godz.10.00 -19.00.

Polecamy o każdej porze roku.

Mapa

Mini Golf oraz korty tenisowe

Park Rekreacji PRUGAR udostępnia dla Państwa dyspozycji do gry 4 korty tenisowe: 2 z nawierzchnią ziemną i 2 z nawierzchnią sztuczną oraz ściankę treningową do tenisa. Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia rakiet tenisowych oraz piłek. Oferujemy także naukę gry w tenisa z wykwalifikowanym instruktorem. Na miejscu można skorzystać też z innych atrakcji wymienionych poniżej oraz z oferty zimnego bufetu.

Cennik:
MINIGOLF 8 zł/osoba
TENIS kort sztuczny 20 zł/godz
kort naturalny 30 zł/godz.
BILARD 7:00 – 24:00 20 zł/godz
po 24:00 30 zł/godz.
SZACHY PLENEROWE 10 zł/godz.
PING-PONG 10 zł/godz.
DARTS-LOTKI 1 zł, 2 zł, 5 zł
AIR HOCKEY 2 zł, 5 zł
BADMINTON 10 zł/godz.

PARK REKREACJI „PRUGAR”
UL. KASPROWICZA 13
TEL.: 603 911 929
www.golf-net.com.pl

Mapa

Centrum Atrakcji Wojskowych Bastion

„BASTION” – to ukryta wśród zieleni „twierdza” skupiająca bogatą kolekcję różnorodnego sprzętu pancernego.
Sprzęt ten można oglądać ale przede wszystkim przejechać się nim po poligonie. Przejażdżkom towarzyszy euforia i entuzjazm ludzi oraz prawdziwie wojskowy nastrój, który tworzą takie akcenty jak autentyczność sprzętu pancernego , prawdziwy poligon, hełmofony na głowach naszych gości, muzyka wojskowa, kuchnia polowa, itp..

Kołobrzeg ul. Koszalińska (przy wyjeździe na Koszalin)
tel. 0 506 285 760
www.bastion-panzer.com.pl

Mapa

Przystań Na Parsęcie

Super zajęcie na aktywnie spędzonego czasu.
tel. 608 331 463
www.kajaki.kolobrzeg.pl

Mapa

Muzeum 6D

Maszoperia powstała z potrzeby upamiętnienia życia i pracy nadbałtyckich maszopów.

Wielu z nas samo słowo muzeum kojarzy się z ziewaniem, ochronnymi kapciami nie do pary i kustoszem powtarzającym jak mantrę „nie dotykać”, kiedy tylko chcemy zbliżyć się do eksponatu, który i tak jest za szybką. Po wizycie u nas szybko jednak zmienicie zdanie. Dlaczego?
Muzeum 6D, to jedyne tego typu miejsce w Europie.

ul. Rodziewiczówny 15
(Promenada przy Ośrodku KIELCZANKA – ALBAX)
78-100 Kołobrzeg
tel.94 716 22 44
www.muzeum6d.pl

Mapa

Dziki Zachód

Wspaniała atrakcja na spędzenie czasu w wiosce na „Dzikim Zachodzie”
Park Rozrywki Zieleniewo składa się z Krain Tematycznych:
*DZIKI ZACHÓD – WESTERN CITY , WIOSKA INDIAŃSKA,
*LUNAPARK – WESOŁE MIASTECZKO
*MOTO-PARK – RAJ DLA FANÓW MOTORYZACJI
*LABIRYNTY
*MINI-ZOO
*STADNINA KONI
*PLACE ZABAW
*KRAINA ŚW. MIKOŁAJA (W OKRESIE ZIMOWYM)

Park Rozrywki Zieleniewo
tel. 602 606 177
tel. 604 911 157
parking nr 1 ul. Szczecińska 68
parking nr 2 ul. Wycieczkowa 9
78-100 Zieleniewo/Kołobrzeg
www.zieleniewo.pl

Mapa